Přeskočit navigaci

 

Na co ukládáme?

Převedený záznam Vám uložíme následující formou:

  • Uložení na běžné CD
    • Standardní Audio CD – zvuk uložíme ve formátu CD Audio. Tento formát podporují stolní i přenosné CD přehrávače, Hi-Fi věže, většina DVD přehrávačů a PC. Na 1 CD nosič lze uložit v tomto formátu maximálně 80 minut zvukového záznamu.
    • Ve formátu MP3 – zvuk uložíme ve formátu MP3. Tento formát používají především PC, ze kterých lze pak jednotlivé MP3 soubory zkopírovat na osobní MP3 přehrávač, iPod nebo na mobilní telefon. Dále formát podporují novější stolní a přenosné přehrávače, novější Hi-Fi věže většina DVD přehrávačů aj. Na 1 CD nosič lze uložit v tomto formátu maximálně 700 MB dat tj. asi 3 až 6 hodin hudby.
  • Uložení na CD s prodlouženou životností - zvuk se uloží ve formátu CD Audio nebo MP3 (viz. výše) na speciální archivační CD s prodlouženou dobou životnosti média.
  • Uložení na libovolný nosič – zvuk uložíme ve formátu MP3 na datový nosič, který přiložíte k zakázce. Například: Pevný disk (IDE, SATA), Flash disk, Paměťová karta.
  • Uložení na Blu-Ray – zvuk uložíme na Blu-Ray disk ve formátu MP3. Tento typ média podporují pouze nejnovější BR přehrávače a počítače s BR mechanikou. Na 1 nosič BR lze uložit v tomto formátu maximálně 25 GB dat.
  • Uložení na datový FTP server – zvuk uložíme ve formátu MP3 na datový FTP server přístupný pod heslem z jakéhokoliv počítače připojeného na Internet. Z tohoto serveru si budete moci audio stáhnout do Vašeho počítače.
 
 
 

Budis studio

Logo

Převádíme analogové audio a video
nosiče na digitální média.

Vojtěch Slabý
Za Branou 268
Křižanov
594 51
IČ: 76526496

Mobil: 736 245 322
Tel.: 564 565 056
Tel. SK: +421 (0)221 025 721
[email protected]

Facebook