Přeskočit navigaci

 

Novinka

Star Pouze u nás! DataTresorDisc - DVD s životností 160 let Klikněte pro podrobnosti

Star DataTresorDisc - DVD s životností 160 let

Tresor Disc


Jako jediná firma v ČR Vám nabízíme možnost uložit Vaše cenné audio/video záznamy na unikátní typ DVD nosiče s keramicko-kovovou záznamovou vrstvou, která nepodléhá stárnutí jako obyčejné DVD disky. Výrobcem udaná životnost tohoto typu nosiče je 160 let. Vaše záznamy tak budou bez starostí čitelné pro několik dalších generací.


Tresor Disc

 

Na co ukládáme?

Převedený záznam Vám uložíme následující formou:

  • Uložení na standardní DVD
    • ve formátu VIDEO_TS (také VOB). V tomto formátu se prodávají všechny originální DVD v obchodech či na stáncích a je určen pro stolní či přenosné DVD přehrávače a pro PC. Na 1 nosič DVD lze uložit v tomto formátu maximálně 2 hodiny video záznamu.
    • ve formátu AVI (DivX). Tento formát využívají převážně PC, ale podporují ho i novější stolní či přenosné přehrávače s podporou DivX. Na 1 nosič DVD lze uložit v tomto formátu maximálně 4,7 GB dat tj. asi 2 až 5 hodin video záznamu.
  • Uložení na DVD s prodlouženou životností – záznam se uloží ve formátu VIDEO_TS nebo AVI (viz. výše) na speciální archivační DVD s prodlouženou dobou životnosti média.
  • Uložení na CD (nebo CD s prodlouženou životností) - video uložíme ve formátu AVI na zvolený typ CD média.
  • Uložení na libovolný nosič – video uložíme ve formátu AVI na datový nosič, který přiložíte k zakázce. Například: Pevný disk (IDE, SATA), Flash disk, Paměťová karta.
  • Uložení na Blu-Ray – video uložíme na Blu-Ray disk ve formátu AVI. Tento typ média podporují nejnovější BR přehrávače a počítače s BR mechanikou. Na 1 nosič BR lze uložit v tomto formátu maximálně 25 GB. Vaše video můžeme na BR disk uložit také v HD rozlišení – experimentální fáze.
  • Uložení na datový FTP server – video uložíme ve formátu AVI (viz výše) na datový FTP server přístupný pod heslem z jakéhokoliv počítače připojeného na Internet. Z tohoto serveru si budete moci video stáhnout do Vašeho počítače.
 
 
 

Budis studio

Logo

Převádíme analogové audio a video
nosiče na digitální média.

Vojtěch Slabý
Za Branou 268
Křižanov
594 51
IČ: 76526496

Mobil: 736 245 322
Tel.: 564 565 056
Tel. SK: +421 (0)221 025 721
[email protected]

Facebook