Přeskočit navigaci

 

Objednávka - Informace o zákazníkovi (krok 1 / 5)

Jak objednávat?

Star Jak vyplnit objednávkový formulář?

Vyplnění a následné odeslání tohoto objednávkového formuláře je nezbytné pro převod audio nebo video nosičů. Pokud obdržíme jakýmkoli způsobem nosiče k převodu bez předešlého odeslání tohoto formuláře, nebude možné nosiče převést a budou vráceny zpět.

 • Krok 1 – informace o zákazníkovi
  V tomto kroku vyplňuje zákazník fakturační a kontaktní údaje a není proto možné krok přeskočit. Pole označená hvězdičkou ( * ) musí být vyplněna. Doručovací adresu je třeba vyplnit pouze v případě, pokud se liší od fakturační adresy.
 • Krok 2 a krok 3 – Video/Audio převod
  Oba tyto kroky slouží k získání informací o nosičích, které zákazník doručuje k převodu. V kroku 2 se vyplňují údaje o video nosičích a v kroku 3 o audio nosičích. Je třeba vyplnit alespoň jeden z těchto kroků, tzn. má-li zákazník zájem pouze o převod video nosičů, krok 3 zůstane nevyplněný a naopak. Pokud však má zájem o převod video i audio nosičů, vyplní oba tyto kroky.
 • Krok 4 - Doručení a způsob platby
  V tomto kroku se určuje způsob podání nosičů k převodu, způsob doručení a platby za převod. Dále pak další doplňující informace. Tento krok nelze zanechat prázdný.
 • Krok 5 – Shrnutí
  Pokud byly všechny potřebné údaje z předchozích kroků správně vyplněny, lze postoupit tomuto poslednímu kroku, kde jsou shrnuty všechny důležité informace. Je třeba údaje pečlivě zkontrolovat a v případě nesprávnosti vrátit se k předchozím krokům a informace opravit. Následně lze formulář odeslat do systému.
 • Dokončení objednávky
  Po odeslání objednávky obdrží každý zákazník číslo objednávky. Toto číslo je pak nutné v dostatečné velikosti vytisknout nebo napsat na kus papíru a vložit do zásilky s nosiči k převodu. Podle něj po přijetí zásilku bezpečně rozeznáme. Pokud zásilka nebude toto číslo obsahovat a nebude jiným způsobem dohledatelné, nebude možné nosiče převést a zásilka bude vrácena zpět. Navíc toto číslo v případě platby převodem na účet slouží jako variabilní symbol.
 • Většina položek objednávky má za sebou následující ikonku Star, na kterou stačí ukázat kurzorem myši a okamžitě se zobrazí další doplňující informace.
 • Stále ještě si nevíte rady s objednávkou?
  Neváhejte a napište nám.

Pole označené hvězdičkou ( * ) musí být vyplněna

Fakturační adresa  
    
Doručovací adresa (vyplňte, je-li jiná než fakturační) - kliknutím rozbalit
Slevový kód (nepovinné)
 
 
 
 

Budis studio

Logo

Převádíme analogové audio a video
nosiče na digitální média.

Vojtěch Slabý
Za Branou 268
Křižanov
594 51
IČ: 76526496

Mobil: 736 245 322
Tel.: 564 565 056
Tel. SK: +421 (0)221 025 721
[email protected]

Facebook