Přeskočit navigaci

 

Objednávka - Video převod (krok 2 / 5)

Jak objednávat?

Star Jak vyplnit objednávkový formulář?

Vyplnění a následné odeslání tohoto objednávkového formuláře je nezbytné pro převod audio nebo video nosičů. Pokud obdržíme jakýmkoli způsobem nosiče k převodu bez předešlého odeslání tohoto formuláře, nebude možné nosiče převést a budou vráceny zpět.

 • Krok 1 – informace o zákazníkovi
  V tomto kroku vyplňuje zákazník fakturační a kontaktní údaje a není proto možné krok přeskočit. Pole označená hvězdičkou ( * ) musí být vyplněna. Doručovací adresu je třeba vyplnit pouze v případě, pokud se liší od fakturační adresy.
 • Krok 2 a krok 3 – Video/Audio převod
  Oba tyto kroky slouží k získání informací o nosičích, které zákazník doručuje k převodu. V kroku 2 se vyplňují údaje o video nosičích a v kroku 3 o audio nosičích. Je třeba vyplnit alespoň jeden z těchto kroků, tzn. má-li zákazník zájem pouze o převod video nosičů, krok 3 zůstane nevyplněný a naopak. Pokud však má zájem o převod video i audio nosičů, vyplní oba tyto kroky.
 • Krok 4 - Doručení a způsob platby
  V tomto kroku se určuje způsob podání nosičů k převodu, způsob doručení a platby za převod. Dále pak další doplňující informace. Tento krok nelze zanechat prázdný.
 • Krok 5 – Shrnutí
  Pokud byly všechny potřebné údaje z předchozích kroků správně vyplněny, lze postoupit tomuto poslednímu kroku, kde jsou shrnuty všechny důležité informace. Je třeba údaje pečlivě zkontrolovat a v případě nesprávnosti vrátit se k předchozím krokům a informace opravit. Následně lze formulář odeslat do systému.
 • Dokončení objednávky
  Po odeslání objednávky obdrží každý zákazník číslo objednávky. Toto číslo je pak nutné v dostatečné velikosti vytisknout nebo napsat na kus papíru a vložit do zásilky s nosiči k převodu. Podle něj po přijetí zásilku bezpečně rozeznáme. Pokud zásilka nebude toto číslo obsahovat a nebude jiným způsobem dohledatelné, nebude možné nosiče převést a zásilka bude vrácena zpět. Navíc toto číslo v případě platby převodem na účet slouží jako variabilní symbol.
 • Většina položek objednávky má za sebou následující ikonku Star, na kterou stačí ukázat kurzorem myši a okamžitě se zobrazí další doplňující informace.
 • Stále ještě si nevíte rady s objednávkou?
  Neváhejte a napište nám.

Star DataTresorDisc - DVD s životností 160 let

Tresor Disc


Jako jediná firma v ČR Vám nabízíme možnost uložit Vaše cenné audio/video záznamy na unikátní typ DVD nosiče s keramicko-kovovou záznamovou vrstvou, která nepodléhá stárnutí jako obyčejné DVD disky. Výrobcem udaná životnost tohoto typu nosiče je 160 let. Vaše záznamy tak budou bez starostí čitelné pro několik dalších generací.


Tresor Disc

Chcete převést VIDEO nosič? (kazety VHS, VHS-C, Video8, Hi8, Digital8, MiniDV, ...)

(klikněte na odpověď)

Ano Ano Ne Ne, chci převést audio nosič

 
 
 

Budis studio

Logo

Převádíme analogové audio a video
nosiče na digitální média.

Vojtěch Slabý
Za Branou 268
Křižanov
594 51
IČ: 76526496

Mobil: 736 245 322
Tel.: 564 565 056
Tel. SK: +421 (0)221 025 721
[email protected]

Facebook